شابلون:Asbox/templatepage

ویکی‌پدیادان، آچیق بیلیک‌لیک‌دن
پرش به ناوبری پرش به جستجو
شابلون بلگه له مه‌سی
نمودار درختی خرد

دربارهٔ این الگو

این الگو برای تعریف یک مقالهٔ خرد کاربرد دارد. این الگو از {{asbox}} استفاده می‌کند، که فراالگوی طراحی‌شده برای راحتی در فرایند ساخت و نگهداری الگوهای خرد است.

استفاده

نوشتن {{}} پیام بالای صفحه را تولید می‌کند، و مقاله را به رده زیر می‌افزاید:

  • [[:رده:{{{category}}}]] (تعداد صفحه‌های شامل: ۰)


اطلاعات عمومی

این یک الگوی خرد است. توضیح کوتاهی از این الگوها در زیر آمده است؛ برای جزئیات کامل لطفاً ویکی‌پدیا:مقاله خرد را مطالعه کنید.

مقالهٔ خرد چیست؟[دَییشدیر]

مقالهٔ خرد مقاله‌ای است که فقط شامل چند جمله می‌شود که برای پوشش دانشنامه‌ای از یک موضوع بسیار کوتاه است.

چگونه یک مقاله را خرد تعریف کنم؟[دَییشدیر]

  • اگر ممکن است، تلاش کنید تا مناسب‌ترین الگوی خرد را برای مقاله بیابید. فهرستی کامل در ویکی‌پدیا:ویکی‌پروژه دسته‌بندی مقاله‌های خرد است.
  • دو یا چند الگوی خرد گوناگون می‌تواند استفاده شود، اگر لازم باشد، اما نباید بیش از چهار الگوی خرد در هیچ مقاله‌ای استفاده شود.
  • الگوی خرد را در پایین‌ترین بخش مقاله، پس از بخش «پیوند به بیرون»، اگر الگوی ناوبری وجود داشت، زیر الگوهای ناوبری و بالای رده‌ها قرار دهید. به طور معمول، الگوها با نوشتن نام‌شان داخل دو آکولاد درج می‌شوند، مانند {{خرد}}.

اطلاعات بیشتر[دَییشدیر]

اطلاعات بیشتر را می‌توانید در صفحه‌های زیر بیابید:

رده‌ها و الگوهای خرد تازه (در مجموع «گونه‌های خرد») نباید بدون پیشنهاد قبلی ساخته شوند. این کار کمک می‌کند تا گونه‌های خرد هماهنگی مناسب در ویکی‌پدیا داشته باشند، و بررسی گونه‌های خرد تازه را برای مشکلات احتمالی پیش از ساخت آن ممکن می‌کند.